Manufaktoria - wędliny robione na miejscu

Poznaj Manufaktorię

Wytwarzamy wędliny wędzone drzewem, bez dodatków funkcjonalnych, bez glutaminianu sodu, produkowane na bazie naturalnych przypraw i soli peklowej, na miejscu można zobaczyć, dotknąć, spróbować.

Od pierwszej szczapki drzewa i pierwszej uwędzonej na nim wędliny zdobywamy zaufanie i zamiłowanie naszych Klientów do wyrobów Manufaktorii. Jest ona bowiem czymś więcej niż sklepem. To tradycyjna, z prawdziwego zdarzenia wędzarnia, gdzie doskonałej jakości, świeże mięso zamieniamy w pęta cudownie pachnącej kiełbasy i apetyczne stosy soczystej, smakowitej wędzonki.

Tradycyjne wędliny wyrobu własnego. Produkowane w miejscu sprzedaży, w zgodzie z tradycją masarską.

Staliśmy się wizytówką dla prawdziwych, tradycyjnych receptur, tworzenia wyrobów, którym oprócz ziół, dymu drzew buku i olchy oraz naturalnej soli – nie potrzeba nic więcej. Dobra wędlina - pachnie wybornie, smakuje wyśmienicie, wygląda apetycznie. Nasze produkty mają coś jeszcze, co wyróżnia je z szeregu najlepszych wyrobów. Otóż - za ich smakiem, aromatem i wyglądem nie stoi nic sztucznego, nic związanego ze standardową, powszechną produkcją. Nie skaziliśmy mięsa niczym. Swoją szlachetność i wszelkie walory zawdzięcza ziołom, naturalnym przyprawom i sposobowi przygotowania i wędzenia. Tak naprawdę cena naszych mięs – jest niewspółmierna do ich ogromnej wartości. Kupujący to wiedzą i cenią. I każdy, kto sięga po papierowy pakunek Manufaktorii, ma świadomość za co płaci, wiedząc przede wszystkim co je.

Dlatego Manufaktoria nie ma Klientów. Ma Smakoszy i Wielbicieli. Prawdziwych Koneserów.

Do ich stale powiększającego się grona zapraszamy tak serdecznie, jak zaprasza się współbiesiadników do stołu. Bo wszystko, co parzymy, pieczemy, wędzimy - robimy tak, jak dla siebie. Manufaktoria istnieć będzie tak długo, jak długo pozostanie to naszą zasadą.